Для вас, жінки!
Для вас, жінки!

Поділитися новиною:

Для вас, жінки!

7 березня у Смородьківській школі відбулося свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Вчитель Яновська Світлана Василівна разом з учнями нашої школи підготувала концертну програму, присвячену Міжнародному жіночому дню. Ведучими святкового концерту були Сацюк Софія та Семененко Яніна. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Прекрасний танок показали дівчатка Шинкарьова Катерина, Соліда Інна, Сацюк Євгенія і Ткаченко Анна. У виконанні Шинкарьової Катерини прозвучали чудові пісні. Хлопці показали себе справжніми чоловіками.  Разом з дівчатками вони танцювали «Вальс дружби». Школярі намалювали малюнки до свята та подарували всім мамам власноруч виготовлені подарунки.

Батьки і вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки! Альбом: Для вас, жінки!
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/10065 | Переглядів: 170Дата публікації: 21:31 07.03.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих