Тиждень біології
Тиждень біології

Поділитися новиною:

Тиждень біології

З 10 по 14 квітня 2017 року в школі проходив тиждень біології

Відповідно до плану роботи Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів,  з  метою  виховання  в  учнів  поваги  та  любові  до рідної природи,  екологічної культури в період з 10 по 14 квітня 2017 року в школі проходив  тиждень  біології. Учні поринули у світ цікавого «природничого» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами природи.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення біологічних знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.

10 квітня протягом навчального дня  була проведена цікава та захоплююча гра «Веселі перерви» для учнів 2-9-х класів. Під час гри діти продемонстрували свої знання, кмітливість, творчість та  винахідливість. Найактивнішими учасниками гри були учень 6-го класу Варіч Роман, учениця 5-го класу Сацюк Софія та учень 4-го класу Тюпало Олексій.

Незабутні враження залишилися в учнів 5-9-х класів від вікторини «У світі тварин та рослин».

Учні з великою зацікавленістю приймали участь у вікторині та показали високий рівень знань з біології. Перемогу у вікторині здобули:

І місце - Шинкарьова Софія - 9 клас;

ІІ місце – Соліда Інна - 7 клас;

ІІІ місце – Сацюк Софія - 5 клас.

 Не залишила жодного учня байдужим гра-квест «Пошук скарбів» для учнів 6-9-х класів. Діти були об’єднані у дві команди: «Чарівні піратки» і «Безстрашні корсари». На маршруті команд було організовано 5 станцій з різноманітними завданнями біологічного та хімічного змісту. Команди йшли у змаганні пліч-о-пліч, але перемогу здобула команда хлопчиків «Безстрашні корсари». За перемогу вони отримали скриню солодких «скарбів».

Цікавим для учнів був конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни». Саме в цьому конкурсі діти змогли підтвердити свою життєву компетентність, вміння орієнтуватися в термінології. З цікавістю вони складали ребуси і загадки на природничу тематику.

У конкурсі малюнків на тему «Моя планета» перемогу отримали: учениця    3-го класу Ващенко Марія – І місце; учениця 5-го класу Сацюк Софія – ІІ місце; учениця 2-го класу Михайлюк Іванна – ІІІ місце.

Проведені заходи в рамках Тижня біології були спрямовані на розвиток в учнів інтересу та поваги до біології, екологічної культури, прагнення зберегти та примножувати  природні багатства своєї країни.

Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/10324 | Переглядів: 210Дата публікації: 22:02 14.04.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих