День знань
День знань

Поділитися новиною:

День знань

1 вересня 2017 року Смородьківська ЗОШ І-ІІ ступенів радо відчинила двері для своїх учнів!

Перше вересня – це улюблене свято учнів, батьків та вчителів нашої школи. У цей день для першокласників, маленьких мешканців Країни Знань, було відкрито першу сторінку їхнього шкільного життя. На урочисту лінійку їх супроводжували не лише батьки, а й перша вчителька.

На святі урочисто прозвучав Гімн нашої держави, усіх учасників заходу привітала директор школи Скрипка Л.А. та почесні гості.

А далі на дітей і дорослих очікувало справжнє диво, адже з’явились на святі Королева Знань, Мальвіна, Незнайко і навіть сама Україна-мати. Житом-пшеницею посипали батьки своїх дітей, щоб зростали вони в школі не пустоцвітом, а сповнені зернами знань, посипали, щоб їх шлях був у сонці і піснях.

І ось найбільш хвилюючий момент – перший дзвоник. У руках другокласниці Бражник Єлизавети та учня 9-го класу Тюпала Максима він звучав як ніколи дзвінко й переливчасто.

 

У День Знань, на першому уроці, який мав назву «Моє село - земля моїх батьків» - учні мали змогу почути від своїх вчителів яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють наше село на всю країну.

Альбом: День знань
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/11025 | Переглядів: 155Дата публікації: 21:30 01.09.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих