Комп’ютерний світ для школярів
Комп’ютерний світ для школярів

Поділитися новиною:

Комп’ютерний світ для школярів

8 листопада 2017 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття нового мобільного комп'ютерного класу в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

Створення оптимальних умов для навчання дітей – один із пріоритетних напрямків діяльності нашої обласної адміністрації та обласної ради. Завдяки обласному конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», на Харківщині з кожним роком все більш і більш розвивається місцеве самоврядування, поширюється освітній досвід, розвиваються освітні заклади.

Якби то не складалося наше життя і справи,  але Куп’янщина, завдяки районній державній адміністрації, районній раді, відділу освіти, взяла курс на покращення і підвищення розвитку освіти на селі, створення гідних умов для виховання, навчання та відпочинку наших дітей.

Приємно, що, завдячуючи обласній раді, ініціативі голови районної державної адміністрації Ситника М. М., голови районної ради Ківшаря Г. В., заступника голови районної державної адміністрації Польохи О.І.,  головного спеціаліста апарату районної державної адміністрації  Чернової С. П., начальника відділу освіти Жадановської Т.В., голови Смородьківської сільської ради Савича В. П., депутата районної ради Умаєва Б.М.  для наших дітей придбано та встановлено новий мобільний комп’ютерний клас.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу Смородьківської школи за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання наших дітей.

Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів Альбом: Комп’ютерний світ для школярів
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/11498 | Переглядів: 219Дата публікації: 17:49 08.11.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих