14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва
14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва

Поділитися новиною:

14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва

12 жовтня 2017 року відбулося спортивне свято до Дня захисника України

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож 12 жовтня до  Дня козацтва у спортивній кімнаті Смородьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня були проведені змагання «Козацькі розваги» серед учнів 5-9 класів. Це був день мужності, сили, козацької відваги і розуму. Учні школи поділилися на дві команди і змагалися між собою. Козацькі команди «Січовики» та «Гайдамаки» на чолі з отаманами  змагалися, показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/11731 | Переглядів: 68Дата публікації: 20:42 12.10.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих