«Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни»
«Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни»

Поділитися новиною:

«Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни»

27 грудня 2017 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися новорічні свята для учнів школи

Новий рік… Це веселе свято, яке сповнене надій на диво. Без перебільшення можна сказати, що для українців Новий рік та Різдво – це найулюбленіші свята. Саме у ці дні традиційно за святковим столом збирається родина. Особливо новорічні свята полюбляє дітвора, адже це час коли вони отримують не тільки позитивний заряд емоцій від очікування див, а й святкові подарунки.

Напередодні свята привезли із магазину красуню-ялинку, гроші на яку надало ФГ «Клепка» під керівництвом Хоменка Олексія Григоровича. А коли учні причепурили ялинку, прикрасивши її іграшками, серпантином, дощиком та гірляндами, вона перетворилася на справжнє новорічне диво.

І ось  27 грудня 2017 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся  довгоочікуваний новорічний ранок для учнів початкових класів «Новорічні пригоди Червоної Шапочки». Це зимове свято дійсно  найочікуваніше для малят, адже справджує дитячу мрію в чудеса, пахне ялинкою та мандаринами, дає можливість приміряти костюми та маски казкових героїв та отримати подарунки. Саме тому класоводи Гожа І.А., Савич Л.А. приклали багато зусиль, щоб новорічний ранок став справжньою казкою і запам'ятався вихованцям надовго.

  З дитячих вуст звучали щирі слова привітань, новорічних побажань, лунали веселі пісні про ялинку, зимоньку, перший сніг та новорічне свято.

  За легким помахом чарівної палички Феї Казок змінювалась музика і на сцені з'являлись персонажі улюблених дитячих казок та мультфільмів: Маша та Ведмідь, Червона Шапочка, Баба Яга, Шапокляк, Розбійник, Черепашки, Лисиця Аліса та Кіт Базіліо, Золота Рибка.

Молодші школярі були також дуже раді зустрічі з Дідом Морозом і Снігурочкою, які принесли із собою не тільки солодкі подарунки, але і багато новорічних ігор і конкурсів.

Також 27 грудня 2017 року відбулося свято «Казка про царівну Несміяну» для учнів 5-9 класів. Школярі виявили неабиякі акторські здібності під час інсценізації казки. Всі глядачі  уважно спостерігали за  чудовою грою акторів-аматорів.

А сприяли Новорічному святковому настрою солодкі подарунки та призи для школярів, грошові премії переможцям та учасникам ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін від нашого спонсора, генерального директора ПСП «Смородьківка» Умаєва Беслана Магомедовича.

Педагогічний колектив школи, учні та їх батьки висловлюють велику вдячність цій людині за позитивні емоції та турботу.                                   

Дякуємо також за підтримку у проведенні Новорічного  свята  приватному підприємцеві Поступній Вікторії Олександрівні.

Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни» Альбом: «Новорічні пригоди Червоної Шапочки та царівни Несміяни»
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/11993 | Переглядів: 131Дата публікації: 22:36 27.12.2017
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих