Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна!
 Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна!

Поділитися новиною:

Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна!

13 лютого 2018 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшло свято Масляної

13 лютого 2018 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшло  свято Масляної, яке підготували та провели  директор школи, вчитель початкових класів Скрипка Л.А. та вчитель російської мови Бовтенко О.А. На захід були запрошені батьки учнів, учителі та всі бажаючі. Всі учасники свята були святково вбрані в традиційні українські костюми. До підготовки свята були залучені всі учні школи. Учні початкових класів вивчили вірші  і проспівали пісні. Учні старших класів інсценували пісні, де продемонстрували акторські здібності, танцювали народні танці, водили святковий хоровод.

Окрасою свята стало опудало Масляної, як символ проводів зими і зустрічі весни. В ігровій формі учасники дійства наряджали та прикрашали Масляну.

У веселих іграх та конкурсах змагалися команди «Зими» та  «Весни», але ніхто не хотів поступатися, тому рахунок гри  вийшов «нічия».

Все свято супроводжувалось веселою музикою, іграми, піснями.

Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, бо в підготовці приймали участь усі члени родини. Діти разом з мамами, бабусями випікали різноманітні кулінарні витвори. Це млинці,  пиріжки, вареники, торти, печиво і ще багато чого смачного. Свято закінчилося смачним застіллям для дітей.

Свято Масляної (або проводи зими) символізує початок нового етапу в житті природи і сім’ї і стало яскравою і незабутньою для дітей подією.

Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна! Альбом: Ой, Масляна, Масляна, яка ти красна!
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/12385 | Переглядів: 124Дата публікації: 19:25 13.02.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих