Вінок шани Кобзареві
Вінок шани Кобзареві

Поділитися новиною:

Вінок шани Кобзареві

З 12 по 16 березня 2018 року в школі було проведено тиждень української літератури, присвячений 204-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

З  метою  виховання  в  учнів  поваги  та  любові  до творчості великого українського письменника Т.Г.Шевченка,  в період з 12 по 16 березня 2018 року в школі в рамках  Тижня української  літератури вчителем Корецькою Т.А. було проведено ряд заходів.

Тиждень розпочався в понеділок, 12 березня, святковою лінійкою, присвяченою відкриттю Шевченківських днів. Протягом 4-х днів учні мали змогу поновити свої знання про життя та творчість Тараса Шевченка. Проводилися інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко» (для учнів 5-9-х класів), конкурс виразного читання «Якби ти нас, Тарасе, чув…» (для учнів       5-9-х класів), усний журнал «Ти з нами, Тарасе!» (для учнів 5-9-х класів). Також проводилася виставка ілюстрацій до творів Т.Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!» (для учнів 2-7-х класів), де були визначені переможці.

Тиждень завершився виховним заходом «Вінок шани Кобзареві», який проходив у формі вікторини, де змагалися дві команди учнів: «Поети» і «Торнадо». Діти змагалися у різних конкурсах – «стежинах», де вони показували свої знання про життя, навчання, творчість Великого Кобзаря.

Команди готували кросворди, декламували вірші, реставрували уривки творів, малювали автопортрети. Перемогу здобула команда «Поети».

Проведені заходи в рамках Тижня української літератури були спрямовані на розвиток в учнів інтересу та поваги до творчості Великого Кобзаря. 

Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень Альбом: Шевченківський тиждень
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/12828 | Переглядів: 25Дата публікації: 20:46 16.03.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих