Тиждень біології
Тиждень біології

Поділитися новиною:

Тиждень біології

З 02 по 06 квітня 2018 року в Смородьківській школі проходив тиждень біології

З  метою  виховання  в  учнів  поваги  та  любові  до рідної природи,  екологічної культури в період з 02 по 06 квітня 2018 року в школі проходив  тиждень  біології. Учні поринули у світ цікавого «природничого» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами природи.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення біологічних знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.

02 квітня протягом навчального дня  була проведена цікава та захоплююча гра «Веселі перерви» для учнів 2-9-х класів. Під час гри діти продемонстрували свої знання, кмітливість, творчість та  винахідливість. Найактивнішими учасниками гри були учень 8-го класу Коломійцев Андрій, учениця 8-го класу Сігель Анастасія та учень 5-го класу Тюпало Олексій.

Незабутні враження залишилися в учнів 5-9-х класів від вікторини «У світі тварин та рослин».

Учні з великою зацікавленістю приймали участь у вікторині та показали високий рівень знань з біології. Перемогу у вікторині здобули:

І місце – Соліда Інна - 8 клас;

ІІ місце – Коломійцев Андрій - 8 клас;

ІІІ місце – Тюпало Олексій - 5 клас.

 Не залишила жодного учня байдужим інтелектуально-розважальна гра «Що? Де? Коли? У світі природи» для учнів 5-9-х класів. Діти були об’єднані у дві команди: «Ромашки» і «Бізони». Команди подорожували між  10-ма станціями з різноманітними завданнями біологічного та хімічного змісту. Крім цього, на 8-ій станції участь в грі приймали і глядачі. Команди йшли у змаганні пліч-о-пліч, але перемогу здобула команда дівчаток «Ромашки». За перемогу вони отримали диплом переможців та солодкі подарунки.

Цікавим для учнів був конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни». Саме в цьому конкурсі діти змогли підтвердити свою життєву компетентність, вміння орієнтуватися в термінології. З цікавістю вони складали ребуси і загадки на природничу тематику.

У конкурсі малюнків на тему «Моя планета» перемогу отримали: учениця    4-го класу Ващенко Марія – І місце; учениця 3-го класу Копатієнко Аліна – ІІ місце; учениця 3-го класу Михайлюк Іванна – ІІІ місце.

Проведені заходи в рамках Тижня біології були спрямовані на розвиток в учнів інтересу та поваги до біології, екологічної культури, прагнення зберегти та примножувати  природні багатства своєї країни.

Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології Альбом: Тиждень біології
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/12829 | Переглядів: 56Дата публікації: 21:10 06.04.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих