ШМО класних керівників
ШМО класних керівників

Поділитися новиною:

ШМО класних керівників

27.03.2018р. у Смородьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшло засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників

На засіданні  були розглянуті такі питання:

1.  Патріотичне виховання учнів.

З цього питання слухали виступ класного керівника 6 класу Корецької Т.А. на тему «Патріотичне виховання учнів», яка зазначила, що проблема патріотичного виховання вивчається провідними педагогами. Вона дала визначення поняттю патріотизм, та зазначила що саме в наш час, коли молодь невпевнена в завтрашньому дні і коли має бажання покинути Батьківщину, формування патріотизму стає більш актуальним у вихованні молоді.  При обговоренні Компанієць Т.Л. класний керівник 7 класу, зазначила, що виховання патріота – це дуже складний і тривалий процес, який триває все життя.

2. Система роботи Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів з профілактики асоціальних проявів у поведінці до негативних явищ у підлітків.

Слухали виступ класного керівника 8 класу Копійку О.О., яка підбила підсумки  яка профілактична та просвітницька робота проводилася з учнями школи щодо профілактики асоціальних проявів у поведінці до негативних явищ у підлітків.  Вона зазначила, що саме завдяки своєчасно проведеної профілактичній роботі та співпраці педагогічного колективу, батьків та адміністрації у Смородьківській в школі немає проблемних дітей, учнів що стоять на шкільному обліку.  Але, враховуючи сучасну ситуацію в країні та особливості підліткового віку  слід завжди уважно до цього відноситися.

Ухвалили:

Прийняти до відома важливість патріотичного виховання молоді, враховуючи умови сучасної політичної ситуації в країні та прививати учням почуття патріотизму. Тільки так ми зможемо виховати достойне майбутнє нації.

Продовжувати проводити роботу з профілактики асоціальних проявів у поведінці до негативних явищ у підлітків. Підтримувати їх в позитивних проявах, приділяти увагу, заохочувати до спорту та творчості.

Альбом: ШМО класних керівників Альбом: ШМО класних керівників Альбом: ШМО класних керівників Альбом: ШМО класних керівників
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/12956 | Переглядів: 20Дата публікації: 19:57 27.03.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих