Дзвоник останній, що через мить продзвенить!
Дзвоник останній, що через мить продзвенить!

Поділитися новиною:

Дзвоник останній, що через мить продзвенить!

25 травня 2018 року в Смородьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника в Смородьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Право відкрити урочисту лінійку  було надано директору школи Скрипці Л.А. Директор підвела підсумки роботи за навчальний рік, нагородила дипломами переможців предметних районних олімпіад і конкурсів (Чихарину Вікторію, ученицю 7-го класу; Шинкарьову Катерину, ученицю 5-го класу, Варіча Романа, учня 7-го класу ), а також вручила Похвальний лист за високі досягнення у навчанні учениці 5-го класу Гірник Вікторії.

 Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: радник голови Куп’янської районної державної адміністрації Бочарніков М.П., голова Смородьківської сільської ради Савич В.П., генеральний директор ПСП «Смородьківка» Умаєв Б.М., голова фермерського господарства «Хорошко» Хорошко Л.М., начальник експлуатаційного вагонного Депо «Куп’янськ» Прядко Д.С.

 Високоповажні гості бажали учням, щоб високі та міцні знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Не обійшлось свято і без подарунків, які люб’язно вручили випускникам наші дорогі спонсори: Умаєв Б.М.,  Савич В.П.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи: дев’ятикласнику Тюпалу Максиму та другокласниці Бражник Єлизаветі. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить! Альбом: Дзвоник останній, що через мить продзвенить!
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/13523 | Переглядів: 26Дата публікації: 18:27 25.05.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих