Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок"
Відкриття пришкільного закладу відпочинку \"Барвінок\"

Поділитися новиною:

Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок"

29 травня 2018 року в Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів розпочав свою роботу пришкільний заклад відпочинку з мальовничою назвою "Барвінок"

Вихованцями табору стали учні 2-8 класів.

У  день відкриття пройшла святкова лінійка, на якій був оголошений план заходів на кожний день, також було запропоновано дітям  внести свої побажання щодо організації роботи в закладі відпочинку.

На зборах загону "Барвінок" з дітьми був проведений вступний інструктаж з БЖД.  Вихователі ознайомили усіх присутніх з правилами безпечної поведінки в закладі, розпорядком роботи.  Командиром загону діти обрали учня 8 класу Коломійцева Андрія, його заступником – ученицю 7 класу Чихарину Вікторію. Також була обрана редколегія – це дівчатка 8 класу Соліда Інна та Сігель Анастасія. Вони виготовили чудову газету "Наш Барвінок"

У цей день  діти розучували девіз свого загону та  співали веселі дитячі пісні. Також  пройшли спортивні естафети та змагання, які провів інструктор з фізичної культури Єлфімов О.М. 

Вихователь Бовтенко О.А. провела конкурс малюнків на асфальті, переможцем якого стали учні 5 класу. Вихователь Гожа І.А. зацікавила всіх дітей розгадуванням цікавих загадок  та запитань "Як гарно ти  знаєш казки?"

Діти з радістю та захопленням прийняли участь у заходах та передали свої емоції та враження від першого дня за допомогою  смайликів.

Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок" Альбом: Відкриття пришкільного закладу відпочинку "Барвінок"
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/13566 | Переглядів: 17Дата публікації: 17:53 29.05.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих