Олімпійський день
Олімпійський день

Поділитися новиною:

Олімпійський день

06 червня 2018 року в пришкільному закладі відпочинку «Барвінок» весело і бадьоро пройшов Олімпійський день

Захід був підготовлений та проведений інструктором з фізичної культури Єлфімовим О.М. з метою виховання дітей на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Розпочався Олімпійський день ранковою зарядкою, а далі для вихованців закладу Єлфімов О.М. провів бесіду про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.

Наступним етапом свята стали естафети «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників.  

Для старших учнів були  проведені спортивні естафети:
1. Човниковий 5х4м.;
2. Ведення футбольного м’яча з перешкодами;
3. Естафета з халахупом;
4. Естафета з тенісними м’ячами ( на рівновагу та спритність).

Веселими і задоволеними залишилися всі вихованці пришкільного закладу відпочинку «Барвінок».  Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам  впевненості, сміливості та перемог!

Також 06 червня 2018 року вихованці ПЗВ «Барвінок» відвідали  Куп'янський районний відділ  головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У музеї діти отримали корисну  інформацію щодо безпечного поводження з вогнем та побачили наслідки нехтування правил поводження  з ним. Вони побачили, що вогонь - це друг, а іноді він може бути й ворогом. Також вихованці ознайомились зі знаряддям, яке використовується для гасіння пожежі та мали змогу посидіти в кабіні пожежної машини.

День закінчився прогулянкою міським парком відпочинку, де діти милувалися краєвидами парку, спробували свою силу на тренажерах.

 

Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день Альбом: Олімпійський день
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/13654 | Переглядів: 24Дата публікації: 18:45 06.06.2018
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих