ШМО вчителів початкових класів
ШМО вчителів початкових класів

Поділитися новиною:

ШМО вчителів початкових класів

25 листопада 2015 року відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів

З першого питання виступила Бовтенко О. А., керівник  методичного об’єднання вчителів  початкових класів, яка зачитала  доповідь на тему «Формування мотивації до навчання молодших школярів». Вона зазначила, що мотив — це те, що спонукає людину до дії, те, заради чого вона її здійснює.  Задачі мотивації:  викликати інтерес до вивчення певного предмету, до теми уроку; сфокусувати увагу учнів на проблемі; налаштувати учнів на ефективний процес пізнання; викликати в учнів власну зацікавленість; налаштувати учнів на розв'язання певних проблем; психологічно підготувати учнів до сприйняття матеріалу.  Існують певні методи формування позитивного ставлення до навчання. Це   словесні, наочні, практичні, репродуктивні й пошукові; індуктивні й дедуктивні;  самостійна навчальна робота;  наочність;  створення ситуацій успіху; навчальні дискусії;  аналіз життєвих ситуацій.

    З другого питання була заслухана  доповідь Гожої І. А., вчителя початкових класів  на тему «Система вправ з удосконалення техніки читання».   Вчителям були надані наступні поради: систематично проводити тренувальні вправи,  читацькі розминки, зорові диктанти,  збагачувати  розмовний  словник учнів. Вести контроль за успіхами дітей у пришвидшенні свого темпу читання, ведення таблиці «Як я читаю». Проводити тренувальні вправи: багаторазові читання у різному темпі (скоромовкою, повільно), з різним інтонуванням; парами; у два голоси "каноном"; з ритмічним постукуванням; спільне читання учнів з учителем, який своїм читанням уповільнює чи прискорює темп; напівголосне читання тощо.

     Пройшло обговорення цих доповідей та винесені рішення вчителям початкових класів користуватися у своїй роботі даним матеріалом.

Альбом: ШМО вчителів початкових класів Альбом: ШМО вчителів початкових класів Альбом: ШМО вчителів початкових класів Альбом: ШМО вчителів початкових класів Альбом: ШМО вчителів початкових класів
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/7658 | Переглядів: 91Дата публікації: 18:09 25.11.2015
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих