Тиждень права
Тиждень права

Поділитися новиною:

Тиждень права

В період з 07 по 11 грудня 2015 року в школі було проведено Тиждень права

З метою профілактики правопорушень серед учнів школи, в період з 07 по 11 грудня 2015 року в рамках Тижня права було проведено ряд заходів. Заходи проводив вчитель історії та правознавства Закопайло О.В.

08 грудня було проведено відкритий урок з учнями дев’ятого класу на тему: «Хто такі спадкодавець і спадкоємець». Учні були зацікавлені та активні, особливо слід відмітити Гожа Максима, який працював протягом уроку найбільш продуктивно.

З 07 грудня по 11 грудня вчителем історії та правознавства    Закопайлом О.В. та класними керівниками були проведені виховні години з учнями 1-4 класів на тему: «Я і мої права». Дана проблема зацікавила дітей, адже вона є дуже актуальною на сьогоднішній день.

З учнями 6-9 класів було  організовано та проведено бесіду на тему: «Немає прав без обов’язків», а також було переглянуто фільм на тему «Підлітки  і правопорушення». По завершенню учні написали твір-роздум на дану тему.

       Протягом всього тижня правових знань в шкільній бібліотеці проводилася виставка літератури на правову тематику де учні могли ознайомитись з різноманітною тематичною літературою.

Протягом тижня проводилася індивідуальна робота з учнями та їх батьками з питань профілактики правопорушень та виконання Закону України «Про загальну середню освіту», заслуховувались звіти з цих питань на нараді при директорі.

Тиждень правових знань не пройшов непоміченим, проведені заходи знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.

Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права Альбом: Тиждень права
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/7747 | Переглядів: 104Дата публікації: 21:58 11.12.2015
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих