День Святого Миколая
День Святого Миколая

Поділитися новиною:

День Святого Миколая

Через поле, через гай йде до діток Миколай

Свято Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей України встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просить про подарунки.

В нашій школі це свято пройшло гучно і весело. Вистава, яку підготували учні початкових класів, подарувала  чудову атмосферу дійства, гарний настрій усім присутнім. Діти Святому співали пісні, танцювали, розповідали вірші, а він дарував дітям подарунки, які люб’язно надав школярам наш спонсор – ФГ «Клепки».

З подарунками і привітаннями до школи завітав сільський голова с. Смородьківка  Савич Віталій Павлович, який вручив учням, переможцям і учасникам районних предметних олімпіад з базових дисциплін подарунки: канцтовари, фрукти та солодощі.

Хочемо висловити вдячність всім гостям та спонсорам за подарунки для школярів в день Святого Миколая, які знайшли час і можливість завітати до нас та створити для дітей справжню передноворічну казку.

Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/7759 | Переглядів: 114Дата публікації: 20:35 19.12.2015
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих