Математика – цариця наук
Математика – цариця наук

Поділитися новиною:

Математика – цариця наук

З 27 січня по 29 січня 2016 року в школі проходив Тижень математики

Відповідно до плану роботи Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів, наказу Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів від 26.01.2016 року № Про проведення Тижня математики», з метою формування наукового світогляду, розвитку логічного мислення, інтересу до вивчення математики в період з 27 січня по 29 січня 2016 року в школі в рамках Тижня математики було проведено такі заходи:

* бесіда «Значення математики в житті людини» (5-9 класи);

* математичні турніри, вікторини, задачі-цікавинки (5-9 класи);

* «Світ обчислень» – хвилинки цікавої математики на уроках у 6, 8, 9-му класах);

* повідомлення учнів на тему «Видатні вчені-математики» (8-9 класи);

* виховна година «Математика – цариця наук» (5-9 класи).

Всі заплановані в рамках Тижня математики заходи, були проведені на високому рівні.

Метою проведення тижня математики було зацікавити учнів, показати те, що математика необхідна всюди, пов’язати її з іншими предметами.

Діти самі готували турніри, вікторини, шукали в Інтернеті задачі-цікавинки, відомості про видатних вчених.

Вчителем на звичайних уроках проводилися 15-ти хвилинки, де були: і двійкова система числення, і розв’язування задач з блок-схемами, і задачі спортивного змісту, і задачі з узагальненням, задачі на суміші, креслення фігур, не відриваючи олівця від паперу (теорія графів), елементи топології (паркетні задачі на покриття).

Тиждень математики закінчився виховною годиною, яка називалася «Математика – цариця наук».

На протязі всієї виховної години показувався зв'язок математики зі спортом, з архітектурою, фармакологією, медициною, біологією. З учнями початкових класів розв’язувалися задачі на знання нумерації та логічні задачі. Мова йшла і за дружні числа (220, 284), коли сума дільників одного числа дорівнює сумі дільників другого числа. Учні познайомились із золотим перерізом і його використанням в побуті та архітектурі.

Проведені заходи в рамках Тижня математики були спрямовані на формування в учнів лідерських якостей, предметної компетентності, допитливості та любові до математики, уміння логічно мислити, розв’язувати нестандартні задачі, задачі підвищеної складності, застосовувати математичні знання на практиці.

Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук Альбом: Математика – цариця наук
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/8124 | Переглядів: 488Дата публікації: 20:31 29.01.2016
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих