День закоханих
День закоханих

Поділитися новиною:

День закоханих

12 лютого у школі було проведено виховний захід до Дня святого Валентина

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день, в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Це свято давно вже стали із задоволенням святкувати всі - і дорослі, і діти.

15 лютого 2016 року на базі Смородьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було проведено свято-змагання до Дня святого Валентина під назвою «Хто зверху?». За перемогу в інтелектуальній грі змагалися команда дівчат та команда хлопців 5-9 класів.

Вирішували долю учасників почесні члени журі: директор школи – Скрипка Любов Анатоліївна (голова журі); вчитель історії – Закопайло Олександр Вікторович.

Команди хлопців та дівчат на чолі з ведучими – Солідою Інною та Скрипкою Владиславом змагалися в кмітливості і винахідливості.

Протягом шести раундів гри «Хто зверху?» учасникам треба було отримати відповідь на одвічне питання: хто головний у школі, а також показати, наскільки добре вони знають і розуміють своїх суперників.

За результатами 6 конкурсів члени журі обрали переможців, ними стали хлопці.

Всі учасники були нагороджені грамотами.

Також були визначені Містер та Місіс глядацьких симпатій. Більшість учнів, вчителів та робітників школи віддали свої голоси за Максима Гожа (9 клас) та Євгенію Сацюк (6 клас).

Альбом: День закоханих Альбом: День закоханих Альбом: День закоханих Альбом: День закоханих Альбом: День закоханих
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/8126 | Переглядів: 290Дата публікації: 21:05 12.02.2016
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих