14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва
14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва

Поділитися новиною:

14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва

17 жовтня 2016 року відбулося спортивне свято до Дня захисника України.

      В понеділок, 17 жовтня в Смородьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося спортивне свято до Дня захисника України. Підготували та провели свято вчитель біології та хімії Краснокутська О.В. та вчитель фізичної культури Єлфімов О.М.

          Атмосфера в святковій залі була урочиста, сповнена відчуття радості та дружби. Свято пройшло у вигляді спортивних змагань між командами хлопців-старшокласників. Розпочали свято – ведучі, які привітали учасників змагань та всіх присутніх у залі зі святом Захисника України. Далі хлопці приймали вітання від дівчаток 3-5 класів, які виконали пісню «Будем козаками».

        Розминка та історична вікторина були першими випробуваннями для юних козаків. Після цього старшокласниці привітали хлопців  запальним танком «Україно, будьмо!». Наступними випробуваннями для команд стали спортивні вправи та естафети.

        По закінченню програми змагань, журі оголосило переможців. Директор школи, Скрипка Любов Анатоліївна, привітала учасників змагань  та нагородила переможців. Свято вийшло веселим, яскравим, воно надовго запам’ятається всім нам. 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/8799 | Переглядів: 392Дата публікації: 17:58 17.10.2016
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих