Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай!
Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай!

Поділитися новиною:

Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай!

19.12.2016 у Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів початкової школи відбувся виховний захід до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая з нетерпінням чекають діти в усіх країнах світу,  надіючись на отримання подарунків від святого, який знає все про вчинки дітей за минулий рік.

19.12.2016  у Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів початкової школи  відбулося свято до Дня Святого Миколая  «Чудо творить Миколай», яке підготувала та провела вчитель початкових класів Бовтенко О.А. 

Усі учні прийняли активну участь у цьому заході – вони із задоволенням читали вірші, співали пісні та водили хороводи.

А   сприяли гарному настрою   солодкі подарунки, які отримали учні школи від нашого спонсора – голови фермерського господарства «Клепки»  Хоменка Олексія Григоровича. Педагогічний колектив, учні  та їх батьки  щиро вдячні цій людині за постійну турботу та допомогу нашій школі.

Учням, які прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та зайняли призові місця, голова Смородьківської сільської ради Савич Віталій Павлович вручив  призи.

На шкільному святі були присутні батьки учнів, які із задоволенням стали глядачами вистави та пораділи за своїх дітей. А учні зробили висновок, що завжди треба бути добрими та милосердними.  

Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай! Альбом: Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай!
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/9351 | Переглядів: 153Дата публікації: 19:49 19.12.2016
Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Версія для слабо- зорих